Zgłoś się na bezpłatny zabieg

Zgłoś się na wybrany zabieg i weź udział w filmie!

Skorzystaj z darmowego zabiegu, weź udział w filmie!

 

Zgłoś się na zabiegi proponowane przez naszych ekspertów w zakładce ZABIEGI. Aby mieć możliwość zgłoszenia się do zabiegu, trzeba ZAREJESTROWAĆ SIĘ w naszym programie „Uroda bez Tabu”.

 

Wybrane osoby zostaną poddane zabiegom bezpłatnie w zamian za udział w filmie nagranym podczas wykonywania zabiegu i podzielą się swoimi opiniami na jego temat przed kamerą.

 

Wypełnij krótki formularz i zaznacz zabiegi, które chciałabyś/chciałbyś mieć wykonane bezpłatnie (jedna osoba może mieć wykonany zabieg w jednej klinice, ale możesz się zgłosić na kilka). Z osobami wybranymi na zabiegi skontaktujemy się mailowo i/lub telefonicznie w celu umówienia zabiegu i nagrania. Szczegóły w REGULAMINIE.

Wpisz swój adres mailowy podany przy rejestracji w programie „Uroda bez Tabu” lub przejdź do REJESTRACJI

Zaznacz zabiegi, z których chciałabyś/chciałbyś skorzystać (maksymalnie 3):Napisz krótko, dlaczego chcesz skorzystać z tych zabiegów:

Załącz swoje zdjęcie (ilustrujące problem, jaki chcesz rozwiązać dzięki naszemu programowi, np. twarz, usta, sylwetka / nie dotyczy ginekologii):

Numer telefonu:

Szanujemy Twoją prywatność

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych wynikającą z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), informujemy, że:

x