Zabiegi

Zgłoś się na jeden z nich!
Easy Lift

EasyLift®

Minimalnie inwazyjny lifting stałymi nićmi naprawdę podciąga tkanki, a efekty są w wielu przypadkach lepsze niż po liftingu operacyjnym. Zabieg robi się w znieczuleniu miejscowym, nie wymaga wielu dni rekonwalescencji, a efektami możesz cieszyć się do 10-12 lat! Zabieg poleca dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej i anestezjolog, który jest jedynym lekarzem w Polsce wykonującym zabieg EasyLift®.

WIĘCEJ
Odmłodzenie okolic oczu

Odmłodzenie okolic oczu

Skóra wokół oczu starzeje się bardzo szybko, a objawy tego procesu znacząco postarzają całą twarz i mogą nadawać jej smutny wygląd. Jak zlikwidować opadanie powiek i wiotkość skóry w tym miejscu? Jak zredukować kurze łapki, sińce i worki pod oczami? Jak wypełnić tzw. dolinę łez? Małoinwazyjne zabiegi poprawiające wygląd okolic oczu poleca – wiedząca o nich wszystko – dr Magdalena Korwin, okulista i lekarz medycyny estetycznej.

WIĘCEJ

Rewitalizacja okolic intymnych

Suchość i atrofia pochwy oraz okolicy warg sromowych większych może występować u kobiet w każdym okresie życia. W zasadzie – prędzej czy później – dolegliwości te dotkną każdą kobietę, z mniejszą lub większą intensywnością. Z pomocą przychodzi Desirial, jedyny na świecie preparat na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do stosowania w okolicach intymnych u kobiet, w celu przywrócenia pożądanego wyglądu i funkcjonalności warg sromowych większych oraz nawilżenia błony śluzowej pochwy. Zabiegi z jego użyciem poleca dr Małgorzata Uchman-Musielak, specjalista ginekologii i położnictwa.

WIĘCEJ
karboksyterapia

Karboksyterapia na cellulit

Karboksyterapia została okrzyknięta przełomem w mało inwazyjnych zabiegach estetycznych. Jako klinicznie sprawdzona metoda przynosi zadowalające rezultaty na wielu płaszczyznach zabiegowych zarówno w pielęgnacji twarzy, redukcji cellulitu, rozstępów, zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, jak i ogólnym zwiotczeniu skóry, łysieniu czy terapii blizn. Zabieg karboksyterapii – ze szczególnym ukierunkowaniem na redukcję cellulitu – poleca dr Izabela Załęska, ekspert w dziedzinie kosmetologii.

WIĘCEJ
soczewki wewnątrzgałkowe

Korekcja wzroku za pomocą soczewek wewnątrzgałkowych

Zaawansowane technologicznie soczewki wewnątrzgałkowe pozwalają trwale skorygować nawet duże wady wzroku: krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm. Soczewki wieloogniskowe są polecane w wypadku starczowzroczności, pozwalając cieszyć się ostrością widzenia z bliży, z odległości pośrednich i z daleka. Bez konieczności noszenia okularów!

WIĘCEJ
modelowanie ciała

Program zabiegów modelujących ciało

Skóra ciała wraz z wiekiem staje się coraz bardziej wiotka, podobnie jak na twarzy. Problem nasila się zwłaszcza wtedy, gdy się odchudzasz. Aby wspomóc dietę, warto w tym czasie wykonać serię zabiegów wspomagających utratę zbędnego tłuszczyku z „opornych” miejsc i jednocześnie intensywnie ujędrniających skórę. Zabieg endodermalnej fali radiowej Attiva, wspomagany przez endermologię LPG, poleca nasz ekspert, dr Dorota Kowalczyk, lekarz medycyny estetycznej z Dormio Clinique.

WIĘCEJ
dieta odchudzająca

Odchudzający program żywieniowy

Dieta odchudzająca powinna być zaplanowana indywidualnie do potrzeb, celów i możliwości pacjenta. Jej celem jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale też nauka nowych nawyków żywieniowych, które zostaną z nami na lata, pozwalając samodzielnie kontrolować i utrzymywać idealną wagę. Indywidualny program żywieniowy poleca nasz ekspert, Iza Czajka, fizjolog żywienia i dietetyczka z Dormio Clinique.

WIĘCEJ
powiększanie ust

Korekcja kształtu i wielkości ust

Kwas hialuronowy pozwala szybko poprawić i odmłodzić wygląd ust. Powiększa, niweluje asymetrię, dodaje objętości, ujędrnia, podnosi lekko kąciki. Dobrze wykonany zabieg daje naturalny efekt świeżości i atrakcyjności ust. Poleca go dr Magdalena Grusiecka-Stańczyk, lekarz medycyny estetycznej z Kliniki Piękna Kalina.

WIĘCEJ