Specjalistka od oczu

Odmładza oczy od środka i od zewnątrz. Okulista i chirurg plastyk.

Dr Magdalena Korwin, okulista, lekarz medycyny estetycznej

Specjalizuje się w chirurgii plastycznej okolic oka oraz oczodołów, wykonuje zabiegi medycyny estetycznej z użyciem m.in. nici, wypełniaczy, toksyny botulinowej i technologii plazmowej. Usuwa zmiany skórne powiek, takie jak gradówki, cysty spojówek, kaszaki powiek, kępki żółte, a także inne zmiany łagodne i złośliwe. Szkoli lekarzy z zakresu technik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej okolic oka. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Skóra wokół oczu starzeje się bardzo szybko, pierwsze objawy mogą się pojawić już po 20. roku życia. Z pomocą przychodzą nowoczesne metody medycyny estetycznej, a w nasilonych objawach – jak wiotkość czy opadanie powiek – chirurgia plastyczna.

Jest autorką i współautorką wielu prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Wyróżniona dwukrotnie nagrodą za najlepszy projekt badawczy w konkursie „Suche Oko”. Prowadzi kursy i szkolenia dotyczące miękkich soczewek kontaktowych, w szczególności soczewek terapeutycznych, zespołu suchego oka, farmakologii i farmakoterapii jaskry.

 

Dr Magdalena Korwin jako lekarz medycyny estetycznej doskonale znający się na budowie oczu wyspecjalizowała w odmładzaniu tej niezwykle delikatnej okolicy. Stosuje w tym celu szeroki zakres małoinwazyjnych metod, m.in. technologię plazmową – jako alternatywę dla blefaroplastyki lub zabieg ją uzupełniający, a także toksynę botulinową, wypełniacze kwasu hialuronowego, osocze bogatopłytkowe i inne.

Gdzie przyjmuje?

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Mega-Lens
Filie:
• al. Jana Pawła II 66, tel. +48 22 636 33 70 – centrum korekcji wad wzroku, poradnia okulistyczna dla dzieci
• ul. Polna 30, tel. +48 22 875 96 51 – centrum leczenia jaskry
• ul. Polna 30A, tel. +48 22 668 60 09 – ośrodek mikrochirurgii oka
• ul. Puławska 111A, tel.  +48 22 114 01 11– centrum diagnostyki i leczenia jaskry oraz chorób siatkówki
• ul. Surowieckiego 8, tel. +48 22 855 51 41 – specjalistyczna lecznica okulistyczna
www.megalens.com.pl

 

logo Megalens

Dr Magdalena Korwin

Jaki zabieg poleca?

Jako ekspert programu „Uroda bez Tabu” dr Magdalena Korwin przeprowadzi terapię odmładzającą okolicę oka głównie z wykorzystaniem plazmy oraz ewentualnie innych zabiegów medycyny estetycznych – wedle wskazań pacjenta. Przeczytaj więcej o proponowanych metodach i zgłoś się na bezpłatną terapię u w Mega-Lens.