Specjalistka anti-aging

Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie.

Dr Dorota Kowalczyk, lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny przeciwstarzeniowej.

Lekarz od 1991 r., anestezjolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Z medycyną estetyczną związana od 2003 roku. W 2008 roku uzyskała również międzynarodową specjalizację w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej. Prowadzi w Warszawie oraz w Krakowie samodzielną praktykę lekarską Dormio Clinique.

W Dormio Clinique nie tylko odmładzamy twarz, lecz dbamy także o całe ciało, oferując pacjentom kompleksowe programy zabiegów modelujących sylwetkę w połączeniu z indywidualnie opracowanym programem żywieniowym pod opieką lekarza i dyplomowanej fizjolog żywienia. Dzięki temu zarówno panie jak i panowie zyskują nie tylko lepszą sylwetkę o jędrnej skórze, lecz także trwałą zmianę nawyków żywieniowych oraz stylu życia. O to przede wszystkim nam chodzi! ! 

Dr Dorota Kowalczyk prowadzi szkolenia praktyczne dla lekarzy w Polsce i za granicą. Jest też wykładowcą oraz prowadzi ćwiczenia z technik iniekcyjnych w zakresie mezoterapii, wypełniaczy i zamykania naczyń na Podyplomowych Studiach Medycyny Estetycznej dla lekarzy, na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali techniki zabiegowe, bazując na najnowszych osiągnięciach i badaniach prezentowanych na najważniejszych pod względem merytorycznym kongresach międzynarodowych, w których regularnie uczestniczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obserwacjom wypracowała własne techniki, które pozwalają poprawiać urodę, zachowując jej indywidualny charakter i naturalny wygląd pacjentów.

dr Dorota Kowalczyk

Gdzie przyjmuje?

Dormio Clinique
Dr Dorota Kowalczyk
www.dormio-clinique.pl

ul. Puławska 24 B lok. 2
02-512 Warszawa
tel. + 48 603 212 288

ul. Oboźna 11/44 i 43
30-011 Kraków
Tel. +48 602 501 108

 

Dormio Clinique

Jaki zabieg poleca?

W programie „Uroda bez Tabu” dr Dorota Kowalczyk poleca zabiegi modelujące sylwetkę i ujędrniające skórę, w tym lifting endodermalny Attiva i najnowsze osiągnięcia w endermologii LPG (liczba zabiegów i częstotliwość dobierana jest indywidualnie, w zależności od wskazań). Wybrana osoba zrealizuje w Dormio Clinique pełny, zalecony program terapeutyczny, mający na celu poprawę sylwetki i ujędrnienie skóry. Program ten obejmuje wyżej wymienione zabiegi oraz indywidualny program żywieniowy i zalecenia w zakresie aktywności fizycznej. Przeczytaj, na czym dokładnie polegają zabiegi modelujące proponowane przez dr Dorotę Kowalczyk oraz program żywieniowy proponowany przez fizjolog żywienia, mgr Izę Czajkę, i zgłoś się do programu, a może to właśnie Ty skorzystasz z niego bezpłatnie.