Specjalista EasyLift®

Jedyny lekarz w Polsce wykonujący zabieg tą innowacyjną metodą!

Dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog

Członek American Academy of Aesthetic Medicine oraz Niemieckiego Towarzystwa Terapeutów Toksyną Botulinową. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, nici liftingujących niewchłanialnych, a także w wypełnieniach kwasem hialuronowym oraz mezoterapii. Współpracuje w jednym z największych szpitali w Niemczech, w Klinice Uniwersyteckiej w Akwizgranie. Jedyny lekarz wykonujący zabiegi metodą EasyLift® w Polsce i w Niemczech. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas licznych wykładów i szkoleń.

W medycynie estetycznej najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta. Metody EasyLift® uczyłem się u jej twórcy, dr. Denisa Guillo, światowego autorytetu w dziedzinie implantacji nici. Obecnie wykonuję ten zabieg jako jedyny lekarz w Polsce i w Niemczech.

Prywatnie dr Franciszek Strzałkowski jest wielkim miłośnikiem piękna. Od wielu lat zwiedza najlepsze galerie sztuki na świecie. Dzięki obserwacji wielkich dzieł nabywa niezwykłą wrażliwość i wyczucie estetyki, co wykorzystuje w swojej pracy.

Gdzie przyjmuje?

Klinika Strzałkowski
ul. Dzielna 21 lok. 16
01-029 Warszawa
tel. 668-830-516
www.klinikastrzalkowski.pl

 

Logo KLinika Strzałkowski

dr Franciszek Strzałkowski

Jaki zabieg poleca?

Dr Franciszek Strzałkowski poleca w naszym programie innowacyjny zabieg implantacji stałych nici Spring Thread, który pozwala w minimalnie inwazyjny sposób wykonać lifting twarzy i szyi, a jego spektakularne efekty utrzymują się ponad 10 lat. Zabieg EasyLift® polecany jest wszystkim osobom z widocznymi objawami opadania tkanek.