Uroda bez tabu

Odkryj w sobie piękno! Korzystaj bez obaw z zabiegów estetycznych!

Założenia programu

Uroda bez Tabu to ekspercki program, którego celem jest propagowanie bezpiecznych zabiegów estetycznych. Pokazujemy, że medycyna i kosmetologia estetyczna jest przeznaczona dla wszystkich – upiększa, odmładza, usuwa defekty. Pozwala cieszyć się nie tylko ładniejszym wyglądem, ale też lepszym samopoczuciem i większą pewnością siebie – w każdym wieku. Przełamujemy tabu i podpowiadamy, jak korzystać z niej bezpiecznie i bez obaw. Program został stworzony przez portal WirtualnaKlinika.pl, poświęcony medycynie estetycznej.

W naszym programie biorą udział lekarze medycyny estetycznej i eksperci urody, którzy polecają sprawdzone zabiegi i technologie. Wybrane osoby mogą przetestować je na swojej skórze! Wszyscy zarejestrowani Uczestnicy mogą też korzystać ze specjalnych zniżek na wybrane zabiegi prezentowane w naszym programie. Zapraszamy!

Ten portal stworzyłyśmy dla takich kobiet jak… my same, czyli zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, anie mitom związanym z tą dziedziną, a zabiegi traktują jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Stawiamy na anti-aging w urodzie i życiu. W tej edycji programu „Uroda bez Tabu” do lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów dołączyli m.in. dietetyk, który pokaże, jak zadbać o młodą sylwetkę i trwałą zmianę nawyków żywieniowych, oraz lekarz okulista, który „odmłodzi” wzrok.

Jak to działa?

Uroda bez Tabu to nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszymi metodami poprawy urody. Możesz też z nich skorzystać? Wystarczy zapisać się do naszego programu, aby móc korzystać z dodatkowych możliwości:

 

  • zgłoszenia się na zabiegi proponowane przez naszych ekspertów (opisane w zakładce ZABIEGI) – u wybranych osób zostaną one wykonane bezpłatnie, nagramy też podczas nich filmy;

 

  • zniżki na wybrane zabiegi prezentowane w poprzednich edycjach programu – bieżące zniżki, przygotowane specjalnie dla „Uroda bez Tabu”, znajdziesz w zakładce ZNIŻKI.

Zobacz też FILMY z zabiegów nagrane w poprzednich edycjach programu z udziałem naszych wspaniałych Użytkowników, którzy zgłosili się do programu. Chcesz być jedną/jednym z nich? Dołącz do nas, zapraszamy!

Zapoznaj się z REGULAMINEM udziału w programie.


Od lewej: Anna Kondratowicz, Magdalena Muczke, Iwona Czapran (WirtualnaKlinika.pl / UrodabezTabu.pl)