Mikrochirurg oka

Jeden z najbardziej doświadczonych okulistów mikrochirurgów w Polsce!

Dr Marek Czubak, okulista, mikrochirurg

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej Mega-Lens. Posiada wieloletnie doświadczenie w mikrochirurgii zaćmy, rogówki i jaskry, które zdobywał zarówno w placówkach polskich, jak i zagranicznych. Stosuje – jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce – nowoczesną i bezpieczną metodą tzw. bezultradźwiękowej fakoemulsyfikacji zaćmy, która oszczędza komórki śródbłonka rogówki. Specjalizuje się też we wszczepianiu soczewek wewnątrzgałkowych, pozwalających korygować dowolne, nawet bardzo duże wady wzroku.

Moim największym szczęściem jest, gdy widzę przezroczystą rogówkę, dlatego cieszę się, że są dostępne już metody – zarówno korekcji wzroku, jak i leczenia zaćmy – które ją oszczędzają.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Autor doniesień naukowych i publikacji medycznych z zakresu chirurgii zaćmy, jaskry i rogówki. Organizator szkoleń dla lekarzy okulistów z zakresu leczenia chirurgicznego chorób oczu,
Przewodniczący Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich – organizacji zrzeszającej lekarzy chirurgów okulistycznych, członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych (ESCRS) oraz Amerykańskiej Akademii Okulistyki (AAO).

Gdzie przyjmuje?

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Mega-Lens
Filie:
• al. Jana Pawła II 66, tel. +48 22 636 33 70 – centrum korekcji wad wzroku, poradnia okulistyczna dla dzieci
• ul. Polna 30, tel. +48 22 875 96 51 – centrum leczenia jaskry
• ul. Polna 30A, tel. +48 22 668 60 09 – ośrodek mikrochirurgii oka
• ul. Puławska 111A, tel.  +48 22 114 01 11– centrum diagnostyki i leczenia jaskry oraz chorób siatkówki
• ul. Surowieckiego 8, tel. +48 22 855 51 41 – specjalistyczna lecznica okulistyczna
www.megalens.com.pl

 

logo Megalens

DR MAREK CZUBAK
dr Marek Czubak
dr Marek Czubak

Jaki zabieg poleca?

Dr Marek Czubak poleca w programie „Uroda bez Tabu” zabieg wszczepienia soczewek wewnątrzgałkowych – celem korekcji dowolnej wady, nawet dużej wzroku (krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu lub – za pomocą soczewek wieloogniskowych – starczowzroczności).

 

Jeśli masz dużą wadę wzroku albo nie możesz pogodzić się z noszeniem okularów, przeczytaj więcej o tym zabiegu i zgłoś się na konsultację do dr. Marka Czubaka. Wybrana osoba – po odpowiedniej kwalifikacji – będzie miała wykonany zabieg wszczepienia soczewek wewnątrzgałkowych bezpłatnie.