Ekspertka od naturalnego wyglądu

Radzi, jak korzystać z medycyny estetycznej, aby sobie nie szkodzić.

Dr Magdalena Grusiecka-Stańczyk, lekarz medycyny estetycznej, lekarz psychiatra

Lekarz medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, psychiatra. W praktyce zawodowej koncentruje się na kobietach i ich potrzebach. Ich urodą kobiet zajmuje się w Klinice Piękna Kalina w podwarszawskim Wawrze, a jako psychiatra szczególnie interesuje się psychosomatyką, zaburzeniami depresyjnymi i psychicznymi u kobiet w ciąży. Prowadzi też badania nad coraz powszechniejszym uzależnieniem kobiet od zabiegów medycyny estetycznej. Swoją wiedzę pogłębia na licznych szkoleniach i kursach.

Moim zdaniem  rolą lekarza medycyny estetycznej jest umiejętne doradzenie i polecenie skutecznych zabiegów tak, aby każdy mógł starzeć się piękniej. 

Dr Magdalena Grusiecka-Stańczyk specjalizuje się w estetycznych zabiegach iniekcyjnych przede wszystkim z użyciem kwasu hialuronowego, ale też osocza bogatopłytkowego czy preparatów do lipolizy w celu modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Wykonuje dużo zabiegów korekty estetycznej ust – obszaru, który także w psychologii odgrywa dużą rolę jako symbol seksualności kobiety. Stara się przekonywać pacjentki do „rozsądnego” korzystania z tego zabiegu, tak aby nowe usta wyglądały atrakcyjnie i naturalnie, a nie szpeciły zbyt dużą objętością czy nieadekwatnymi proporcjami.

dr Magdalena Grusiecka-Stańczyk

Gdzie przyjmuje?

Klinika Piękna Kalina
ul. Widoczna 51
04-647 Warszawa
tel. 48 500 516 118
www.klinikakalina.pl

 

logo KLinika Kalina

Jaki zabieg poleca?

Dr Magdalena Grusiecka-Stańczyk poleca zabieg korekcji kształtu i/lub wielkości ust za pomocą kwasu hialuronowego.