Ekspertka anti-aging

O kosmetologii estetycznej wie wszystko!

Dr n. med. Izabela Załęska,
ekspert w dziedzinie kosmetologii.

Dr Izabela Załęska jest międzynarodowym ekspertem, który przy współpracy z wieloma specjalistami zajmuje się szeroko rozumianą kosmetologią estetyczną. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję dziekana i rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire.

W mojej pracy zawodowej  przyświeca mi zawsze niezwykle mądre zadnie wypowiedziane przez Giorgio Armani: „I prefer to look at a natural woman. A woman should be courageous to become older, not be desperate to look younger than her age.” Dlatego też staram się zawsze podkreślać naturalne piękno, aby nigdy nie stać się kimś, kim nie jesteśmy….

Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Dr Izabela Załęska to specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości oraz Podgórskim Domu Urody w Krakowie oraz klinikach medycznych zajmujących się także dziedziną estetyki w Wielkiej Brytanii. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową. Prelegent wielu konferencji z dziedziny kosmetologii estetycznej oraz konferencji naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianego zdrowia i urody.

dr Izabela Załęska

Gdzie przyjmuje?

Klinika Młodości
ul. Łąkowa 27
Kraków
tel. 012 422 44 69
kom. 505 078 016
www.klinikamlodosci.pl

 

 

Podgórski Dom Urody
ul. Bolesława Limanowskiego 11
Kraków
tel.  012 307 20 55
kom. 690 933 790
www.podgorskidomurody.pl

 

logo Podgórski Dom Urody

Jaki zabieg poleca?

Dr n. med. Izabela Załęska poleca zabieg karboksyterapii – mało inwazyjną i niezwykle skuteczną metodę wykorzystującą dwutlenek węgla. Zabieg może być stosowany na całe ciało i twarz, a także skórę głowy. Odmładza, redukuje cienie i sińce pod oczami, pomaga pozbyć się cellulitu i rozstępów, hamuje wypadanie włosów. Ma niezwykle wszechstronne zastosowanie!