Eksperci

Poznaj specjalistów naszego programu!
Iza Czajka

Iza Czajka

Fizjolog żywienia, autorka poradników o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu. Współpracuje z magazynami kobiecymi i prasą sportową. Pracuje w Dormio Clinique, gdzie prowadzi m.in. pacjentów z nadwagą i otyłością, żywienie osób aktywnych fizycznie, w tym także sportowców, a także żywienie przeciwstarzeniowe dla kobiet i mężczyzn.
WIĘCEJ
dr Marek Czubak

dr Marek Czubak

Okulista, mikrochirurg, współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej Mega-Lens. Jeden z najbardziej doświadczonych mikrochirurgów w operacjach zaćmy, rogówki i jaskry. Specjalista w zakresie soczewek wewnątrzgałkowych.

WIĘCEJ
dr Magdalena Grusiecka

dr Magdalena Grusiecka-Stańczyk

Lekarz medycyny estetycznej i lekarz psychiatra. Dba o to, aby jej pacjentki cieszyły się naturalnymi efektami zabiegów. Podkreśla, że zabiegi estetyczne mają upiększać i odmładzać, a nie oszpecać. Bada uzależnienia od korzystania z medycyny estetycznej. Przyjmuje w Klinice Piękna Kalina w Warszawie-Wawrze.

WIĘCEJ
dr Magdalena Korwin

dr Magdalena Korwin

Okulista, lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w chirurgii plastycznej oka oraz oczodołów, usuwa zmiany skórne powiek. Zajmuje się też odmładzaniem okolic oczu za pomocą małoinwazyjnych metod medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

WIĘCEJ
dr Dorota Kowalczyk

dr Dorota Kowalczyk

Lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny przeciwstarzeniowej. Trener i szkoleniowiec. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie. Jej klinika, Dormio Clinique w Warszawie, jest znana z programów odchudzających łączących skuteczne zabiegi modelujące z programem żywieniowym pod opieką dietetyka.

WIĘCEJ
dr Franciszek Strzałkowski

dr Franciszek Strzałkowski

Lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog. Pracuje w Polsce i w Niemczech. Jako jedyny lekarz w Polsce wykonuje zabieg EasyLift® – minimalnie inwazyjnego liftingu z użyciem stałych nici.

WIĘCEJ
dr Małgorzata Uchman-Musielak

dr Małgorzata Uchman-Musielak

Specjalista ginekologii i położnictwa. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Jako jedna z pierwszych stosowała kwas hialuronowy do poprawy okolic intymnych. Międzynarodowy szkoleniowiec i wykładowca z nowoczesnych procedur w ginekologii plastycznej.

WIĘCEJ
dr Izabela Załęska

dr Izabela Załęska

Ekspert w dziedzinie kosmetologii. Wieloletni  trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Na co dzień pracuje w Klinice Młodości oraz Podgórskim Domu Urody w Krakowie oraz klinikach medycznych zajmujących się także dziedziną estetyki w Wielkiej Brytanii.

WIĘCEJ