EasyLift®

Minimalnie inwazyjny lifting za pomocą nici

Minimalnie inwazyjny lifting stałymi nićmi. Spektakularne efekty na ponad 10 lat!

EasyLift® to innowacyjna metoda minimalnie inwazyjnego liftingu wykonywanego za pomocą stałych nici Spring Thread. Zabieg nie wymaga narkozy ani długiego okresu rekonwalescencji, a efekty są spektakularne i porównywalne do tych uzyskiwanych metodami chirurgicznymi, a nawet lepsze – ponieważ twarz wygląda bardzo naturalnie (nićmi podciąga się opadające tkanki ku górze, a nie na boki, jak w operacji plastycznej, poza tym nici są elastyczne, dzięki czemu twarz zachowuje naturalną mimikę).

 

Do zabiegu wykorzystuje się stałe nici z haczykami, za pomocą których lekarz tworzy pod skórą stelaż podciągający i podtrzymujący opadające wraz z wiekiem tkanki. Nici przechodzą pod skórą głowy – aż do czubka, gdzie formuje się trzy ukryte pod skórą supełki. Po około czterech latach od włożenia nitek wykonuje się tzw. zabieg retencyjny, mający na celu poprawę napięcia (podciągnięcie) nitek. Taki zabieg powtarza się 3 razy, co około 4 lata – retencja gwarantuje trwały efekt uniesienia skóry z bardzo dobrym efektem utrzymującym się nawet do 10-12 lat! Skóra cały czas się starzeje i wiotczeje, ale stelaż z nitek zapobiega jej silnemu opadaniu już na zawsze.

Jedynym lekarzem w Polsce (i jednym z nielicznych na świecie!) wykonujących zabieg EasyLift jest dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej i anestezjolog. Dr Strzałkowski uczył się tej metody u jej twórcy, dr. Denisa Guillo, we Francji.
dr Franciszek Strzałkowski

Bezpieczeństwo Easy Lift®.

Zabiegowi EasyLift® poddanych już zostało ponad 1000 pacjentów na całym świecie i nie zaobserwowano u nich żadnych działań niepożądanych, także odwleczonych w czasie. Nici Spring Thread – stosowane w metodzie EasyLift® – są wykonane z biozgodnych materiałów wykorzystywanych w implantologii od ponad 50 lat: medycznego poliestru i silikonu. Są to nici haczykowe, ale ich haczyki nie są ostre, tylko mają cylindryczne zakończenia, dzięki czemu nie drażnią skóry i nie wywołują w niej stanów zapalnych. Zabieg wykonywany jest w  sterylnych warunkach, w znieczuleniu miejscowym (dr Franciszek Strzałkowski to doświadczony anestezjolog!), pacjent jest też „zabezpieczony” podawanym wcześniej antybiotykiem, aby zminimalizować ryzyko infekcji, które towarzyszy każdej procedurze z przerwaniem ciągłości skóry. Po zabiegu pacjent może być lekko opuchnięty i odczuwa tkliwość (najbardziej w pierwszej dobie). Aby złagodzić te objawy, wystarczy zażywać zwykłe leki przeciwbólowe. Ustępują maksymalnie do 10 dni.

Cena zabiegu: 6 tys. zł za jeden obszar; 6 tys. zł – zabieg retencyjny.

Easy Lift

Czy ten zabieg jest dla mnie?

Metodą EasyLift® można podciągnąć i odmłodzić cztery obszary: okolicę żuchwy, policzki, okolice oczu i skroni oraz szyję.
  • Zabieg polecany jest osobom z opadaniem tkanek, a więc zwykle są to pacjenci po 40-45. roku życia.
  • EasyLift® można też zastosować u młodszych osób, np. z problemem opadania powieki lub gdy doszło do przemieszczenia się i opadnięcia policzka na skutek nadmiernego stosowania kwasu hialuronowego.
  • U pacjentów po 50-60. roku życia najczęściej od razu liftingowi poddaje się okolicę żuchwy i szyję.
  • Z EasyLift® chętnie korzystają też panowie, którzy cenią sobie jego skuteczność i małą inwazyjność oraz długo utrzymujące się efekty.

Gdzie?

Klinika Strzałkowski
ul. Dzielna 21 lok. 16
01-029 Warszawa
tel. 668-830-516
www.klinikastrzalkowski.pl

 

Logo KLinika Strzałkowski